Неділя, 19 червня 2011, 15:55

Увага! Вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Написав  Administrator
Оцінити
(1 голос)

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ !

Повідомляємо, що 26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.

Постановою Центральної виборчої комісії від 12.04.2012 № 67 «Про утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі», на території Іспанії утворено три закордонні виборчі дільниці:

Закордонна виборча дільниця № 900028 – у приміщенні Посольства України в Королівстві Іспанія (28043, м. Мадрид, вул. Ронда де ла Абубілья, 52). Межі виборчої дільниці: Мадрид, Кастілья-Ла Манча, Кастілья i Леон, Екстремадура, Галісія, Астуріас,Кантабрія, Наварра, Країна Басків, Арагон, Ріоха.

Громадяни України, які перебувають на консульському обліку у Посольстві України в Іспанії, ГКУ в Барселоні чи КУ в Малазі (мають дійсний штамп в паспорті), включаються до Державного реєстру виборців.

З метою забезпечення реалізації Ваших виборчих прав, звертаємося з проханням перевірити Ваші персональні дані в Державному реєстрі виборців у ПУ в Іспанії, ГКУ в Барселоні чи КУ в Малазі (якщо є дійсний консульський облік), або звернутися з заявою щодо включення до Державного реєстру виборців до ПУ в Іспанії, ГКУ в Барселоні чи КУ в Малазі  (відповідно до розподілу консульських округів).

Громадяни України, які не мають дозволу на проживання в Іспанії, можуть бути включені до списку виборців на закордонних виборчих дільницях відповідно до своєї виборчої адреси (меж виборчих дільниць) на підставі подання заяви встановленої форми (додаток 1, зразок). До заяви необхідно додати копію 1-ї сторінки дійсного паспорта громадянина України для виїзду за кордон та оригінал прописки в Іспанії (empadronamiento). Такі заяви подаються до установ особисто або надсилаються поштою. Заяви про включення до Державного реєстру виборців мають подаватися заздалегідь.

Просимо звернути увагу на те, що відповідно до частини десятої статті 44 Закону України «Про вибори народних депутатів України» чітко визначено, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, внесення до нього нових виборців не передбачається, заяви про включення до уточненого списку виборців можуть бути прийняті виборчими комісіями  не пізніше як за 5 днів (за київським часом) до дня виборів, тобто до 20 жовтня 2014 року включно.

Для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця». У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

На закордонних виборчих дільницях на території Іспанії запроваджено телефонні «Гарячі лінії» для оперативного надання консультацій з питань виборчого процесу і вирішення можливих проблемних питань.

 

Назва установи

Номер телефону

Години надання консультацій

Посольство України в Королівстві Іспанія

+34-620-641-324

з 09.00 до18.00

Змінено Понеділок, 08 вересня 2014, 15:43