Вівторок, 03 березня 2015, 10:19

Допоможемо разом!

Написала  Світлана Кметик
Оцінити
(1 голос)

З Богом в Україну!
В Іспанії українці купили 4 авто швидкої допомоги в зону АТО. Дві з них викупив комітет допомоги українському війську. У неділю вони всі вирушають в Україну.
Сьогодні освятили швидку медичну допомогу, яка завтра відправиться на передову, в добровольчий батальйон ОУН "Карпатська Січ". Щиро вдячні всім українцям, які відкликнулися на нашу скромну пропозицію наповнити авто необхідною допомогою для солдат. Машини завантажені сповна. Українці з усієї Іспанії відізвалися, як один. Вони йшли, йшли і йшли. Сльзи заходили на очі, коли ти бачив, що байдужих немає. Зібрали 3.500 євро та багато товару залишилось непогруженим, але ми впевнені, що на наступний тиждень повторимо акцію. Виставляю в додатку учасників купівлі однєї із швидких допомог. Список сьогоднішніх зібраних коштів оприлюдню якнайшвидше.         
Освятили авто от. Константин Трачук, от. Іван Палій та диякон Андрій УПЦ. Також, от. Іван подарував водію автівки ікону Архангелів Михаїла та Гавриїла, яка буде їх охороняти в дорозі та перейде в руки українських солдат.    
Щирі й теплі слова побажань сили та перемоги нашим воїнам побажали й учні школи "Наше майбутнє" від усіх українських дітей Іспанії. Сподіваюсь на вашу й подальшу співпрацю.
З щирою подякою до всіх, голова Асоціації "Молода Україна" та директор української школи "Наше майбутнє" в Мадриді, Світлана Кметик.

 

Змінено Вівторок, 03 березня 2015, 10:31