Понеділок, 06 жовтня 2014, 11:13

Боже,Україну збережи!

Написала  Світлана Кметик
Оцінити
(1 голос)
Ви чуєте, як стогне Україна,
Моя  любима, рідна сторона!
Дітей своїх найкращих, найдорожчих,
Щоденно проводжає в небеса…

Такі слова  прозвучали на  площі Алюче міста Мадриду 5-го  жовтня під відкритим сонячним небом у столиці Іспанії , де щотижня збирається безліч українців. Саме тут відбувся третій благодійний концерт, присвячений подіям сучасної України .
Не вперше, молодь української школи «Наше майбутнє» та Асоціації «Молода Україна» так, як і інші громади Мадриду, хоче донести до своїх співвітчизників цю безмежну біль і смуток неньки України, цю велику необхідність українських добровольців у нашій з вами допомозі.

Ведучі, Галина Шмілик-Діхтяренко та Володимир Кметик, розпочали свої слова під мелодію «Небесної Сотні».  2014 рік, який був ознаменований  роком Т.Г.Шевченка,  став періодом найважчого випробування для української нації  за час незалежності. Тому, саме до Великого пророка звернулись  ведучі з проханням поради: «Як захистити нам Вкраїну нашу?..» І, немов, у відповідь глибоко, проникливо, чуттєво читала Уляна Біловус поему-послання  Кобзаря «І живим, і мертвим, і ненародженим землякам моїм…».  
Пісню «Мальви» виконала Зоряна Лотоцька  та молитву «Дай, Боже, сили нашим солдатам» і пісню про Україну, яка надала натхнення всім нашим патріотам, виконала Олеся Заєць.
У заході також взяли участь студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом м. Мадриду: Христина Перегінська з поемою «На місячній доріжці, зустрілись дві душі» та Олександра Коцюбан, декламуючи  вірш «Мамо не плач».
Присутніх не могли не зворушити майстерна манера виконання пісні-маршу «Ми йдем у бій !» та голоси сімейних дуетів  школи «Наше майбутнє»: Олени та Олександри  Рихлюк і Олександри та Тетяни Клюси, які справді додали бойового духу усім присутнім.

Бриніли сльози на очах людей, коли акапельно співали сестри Наталія та Марія Ратченки пісню «Мамина сорочка», вражала душі «Молитва за Україну» у виконанні дітей.
На закінчення традиційно прозвучав Державний Гімн України. Тричі словами «Слава Україні! - Героям Слава!» закінчився благодійний захід.
Обличчя сповнені надії та сподівання на краще майбутнє, очі наповнені сліз або душевного спокою, слова вдячності та поваги  отримав кожен учасник заходу, що ще більше стимулювало продовжити волонтерську роботу. Виручені кошти черговий раз підуть на підтримку бійців АТО.  

РАЗОМ  ПЕРЕМОЖЕМО!   СЛАВА УКРАЇНІ!
Змінено Вівторок, 07 жовтня 2014, 21:51
Детальніше в цій категорії: « Віденський вальс Найщиріші вітання! »