Понеділок, 22 грудня 2014, 14:19

Свято у школі

Написала  Світлана Кметик
Оцінити
(1 голос)

Вже грудень добігає свого кінця і все більш помітні приготування до новорічних свят. Місто вдягається у веселі вогники, гарно одягнені ялинки велечіють на кожному розі, а з цим і настрій все більш стає святковий, а про діточок немає й мови. Вже давно написані листи до Миколая та Діда Мороза з різноманітними побажаннями.
І все більше і більше починаєш вірити в новорічні дива. Хочеться потрапити у казковий світ і побувати серед знайомих з дитинства казкових героїв.
До речі про казку.... студенти МАУП м.Мадриду, батьки та учні школи "Наше майбутнє" подарували всім можливість побувати в казці, а саме, прийняти в ній участь."Театральний колектив" поставив чудовий новорічний спектакль "В гостях у казки" за участю Баби Яги, Кікімори, Зими, снігурочок, сніговика, оленя, Нового року та багатьох інших героїв.
Казка була поставлена на сучасний лад, але це не завадило їй показати всю магію "зимової казки", а навпаки, вона стала навіть більш близькою для дітей, які зараз такі "сучасні".
На сцені творилися справжні дива: Баба Яга та Кікімора танцювали під "Gangnam style" і взявши малюків закружляли з ними в веселому хороводі. Танцювали маленькі сніжинки, виконувалися новорічні пісні та мелодії учнями школи під фортепіано,снігуроньки танцювали балет та хіп хоп.
Відбулася "історична" зустріч Діда Мороза та Святого Миколая, де перемогу глядацьких симпатій отримав останній, "підкупивши" всіх солодкими подаруночками.
Було неймовірно весело, святково,смачно та казково. Звідусіль лунав дитячий сміх, всі танцювали, співали, горіли бенгальські вогні, сипалося конфеті і розвіювався над усіма серпантин.
По завершенню свята кожну родину привітали святковими листівками з малюнками переможців конкурсу "новорічної листівки". Дирекція школи та батьки організували солодкий стіл для наших ласунчиків.

Ось і казоці кінець, а хто був там-молодець.

Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Щастя та миру вам та вашим сім'ям!

Змінено Четвер, 09 листопада 2017, 22:48