Субота, 28 вересня 2013, 14:32

Свято Першого дзвоника в 2013-2014

Написала  Світлана Кметик
Оцінити
(3 голоси)

Дорогі школярі! Шановні педагоги!!  

             Сердечно вітаємо  вас з початком нового навчального року!  Цей день став справді всенародним святом, яке об'єднує школярів, педагогів і батьків. Його відзначає кожна українська родина , бо цей день для майбутнього. Адже освіта та наука – це щоденна потреба, сенс та спосіб нашого життя.
             Юні друзі! Попереду на вас чекає велика мета – оволодіти необхідними знаннями, опанувати незвідані таємниці, щоб увійти у самостійне, доросле життя. Бажаємо вам її неодмінно досягти.
Хочемо також висловити вдячність вчителям, які вкладають в своїх учнів усю свою душу, глибоку мудрість, чуйність та самовідданість. Першокласникам ви відкриваєте дорогу в країну знань, вчите їх мислити та шукати відповіді на складні питання, випускникам допомагаєте торувати шлях до фахової майстерності і стати людьми освіченими та духовно багатими. За це вам глибока шана та вдячність.

 

 

            З усією теплотою серця хочемо побажати всім школярам наполегливості у здобутті знань, творчих пошуків, приємних вражень, яскравих та нових відкриттів. Нехай додасться талану й наснаги вам і Україні.

Змінено Середа, 26 березня 2014, 20:51