Середа, 15 лютого 2017, 23:23

Автори кращих дитячих творів отримали грамоти та грошові премії!

Написала  Світлана Кметик
Оцінити
(1 голос)

"Що я дізнався про Митрополита Володимира ..."  (творчий конкурс)
Напередодні великого свята - Стрітеня Господнього в українській школі  "Наше майбутнє" відбулось вручення заслужених  нагород  найкращим учням  від "Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира" за написання чудових творів на тему: "Що я дізнався нового про Митрополита Володимира" на уроці 12 листопада проведеному владикою Олександром в Мадриді. В цей день, 12 листопада, в одного з вихованців був день народження. Напевне не випадково, а з Божою поміччю, саме він зайняв перше місце.
Авторів  п'яти найкращих творів було нагороджено ще й грошовими преміями, що радісно шокувало дітей  і  на що вони дійсно не розраховували. Також до кожного з них, особисто, звернувся владика Олександр (Драбинко) у своєму листі і побажав розвивати свій літературний талант та закликав на дітей Боже благословення. Діти читали листи з відкритими вустами: хто з посмішкою, а хто з серйозним, задуманим поглядом.
Щиро вдячні організаторам чудового конкурсу, а саме "Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира" та його духівнику митрополиту Олександру за креативний підхід до дітей та молоді, за розвиток у них духовних чеснот.
Бажаємо Вам довгих літ працювати на благо України!

Світлина від Школи Наше Майбутне.Світлина від Школи Наше Майбутне.

Світлина від Фонд пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира.Світлина від Фонд пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

www.mvfund.org/

Змінено Середа, 15 лютого 2017, 23:54
Детальніше в цій категорії: « Неймовірний день