Понеділок, 01 лютого 2016, 18:02

Академія позашкільної освіти Aristotle’s School!

Написала  Світлана Кметик
Оцінити
(1 голос)

            

              14 лютого у день всіх закоханих Україно-іспанська Академія позашкільної освіти Aristotle’s School, на базі якої діє українська школа мистецтва та знань «Наше Майбутнє» та Міжрегіональна Академія управління персоналом, відзначила подвійне свято – відбулось офіційне відкриття навчального закладу, а заразом - вручення дипломів магістрів МАУП.
На початку заходу засновники Aristotle’s School Ігор і Світлана Кметики урочисто перерізали стрічку. Опісля, усіх гостей запросили всередину установи аби привітати випускників МАУП. Вони здобули вищу освіту за спеціальностями облік і аудит, маркетинг та міжнародний бізнес. Як зауважила спів засновниця Aristotle’s School та директор Мадридського консультаційного центру відкритої освіти МАУП Світлана Кметик, усі випускники навчаються у Мадриді, їм не потрібно відлучатися від роботи, їхати в Україну, щоби прослухати лекції, пройти семінари, врешті, здати екзамени. Всю навчальну програму ми надаємо на місці. В Іспанії вони мають змогу самі заробити собі на навчання і отримати ту спеціальність, яку вони обрали. До того ж, диплом, який випускники тут отримують – визнається у країнах Євросоюзу.
              До вітального слова долучилися поважні гості, які прийшли розділити радість нових здобутків сім'ї Кметиків. Серед них голова Української патріотичної асоціації «Воля» Іван Вовк, директор Української суботньої християнської школи «Світанок» Мирослава Косовська, голова асоціації «Українці Алкали» Андрій Модрицький, а також гості з Віяробледо та інші.
Після урочистої церемонії усіх запрошених запросили на фуршет, де продовжили вітання. Присутніх розважала юна співачка Олена Вербіцька.
Наприкінці святкування гості та друзі побажали засновникам Aristotle’s School Світлані та Ігорю Кметик : «У добру путь»!

https://www.facebook.com/AristotlesSchool2015/

Світлина від Aristotle's School.
Змінено Вівторок, 11 вересня 2018, 16:16